Dosad neviđena situacija u Čakovcu

Jučer je sugrađanin odlučio parkirati svoje vozilo u strogom centru grada Čakovca točno nasuprot gradske uprave grada Čakovca kako bi riješio obaveze u obližnjoj trgovini. Ovakav slučaj parkiranja do sada još nije viđen u Čakovcu, a tim više kad je vlasnik osobnog automobila odlučio ostaviti vozilo preko noći i danas ujutro doći po njega.

Prilikom današnjeg dolaska po automobil dočekala ga je opravdana kazna u iznosu od 300 kuna na vjetrobranskom staklu. Na kratki upit zbog čega je odlučio ovdje parkirati odgovorio je da su razlozi zdravstvene naravi i da će dana otići do nadležnih službi kako bi se žalio na kaznu.

Uz nepropisno parkiranje postavlja se i pitanje kako uopće ovakvo vozilo smije prometovati prometnicima kada je vidljivo kolika su oštećenja na samom vozilu osobnog automobila?

Foto:SZ
Share.

Comments are closed.