Ovih je dana započelo veliko raspremanje svega onog što se koristilo prilikom Adventa u gradu Zrinskih. Kulise i svjetleće lampice deponirat će se i čekati slijedeće postavljanje, dok će bor biti ekološki zbrinuti prema pravilima struke.

Share.

Comments are closed.